Фотографії

Будинок відпочинку «Купалінка»

Сучасний Будинок відпочинку «Купалінка» пропонує вам літній відпочинок у Санжейці – одеській перлині на Черному морі. Цей курорт вразить вас пляжами с дрібним піском золотавого кольору, чистими морськими водами, пологим рельєфом дна. Все це досволить гідно відпочити всією родиною, з дітьми або теплою компанією друзів.

Номери

Будинок відпочинку «Купалінка» має 1-кімнатні номери «Люкс» з усіма зручностями. Для розміщення відпочиваючим пропонуються 12 номерів класу "Люкс" площею від 20 м2 у багатоповерховому відпочинковому комплексі.

Ванна кімната

У ванній кімнаті ви знайдете все необхібне.

Їдальня

Їдальня з лінією роздачі Всі страви, які пропонуються в меню, знаходяться на видноті для клієнтів. Це надає свободу вибору та комплектації їжі на власний розсуд. Страви та закуски вже готові. Щодня наші кухарі готують все найкраще для Вас Тільки свіжі продукти та свіжа їжа Ми дотримуємося всіх правил гігієни під час приготування їжі !!! У нас чиста вода із свердловин, яка пройшла всі перевірки

Дитячий майданчик

Дітям необхідні «свої» місця, де їм буде цікаво, комфортно та безпечно проводити вільний час. У нас дитячий майданчик з усіма зручностями! Рухову активність дітям на майданчику забезпечать гірки та гойдалки. А спокійніше проведення часу - пісочниця.